Florbal

Zpráva z florbalového turnaje RTD St 15 .5. 2017

Před turnajem : 1.vypracované propozice byly organizátorem RTD Přemyslem Žákem / 2.LF /

akceptovány bez připomínek !

2. provoznímu SCUK Tomášovi Keilovi byly předány požadavky na technické zajištění

3. rozpočet turnaje byl naplněn bez problémů a v plném rozsahu !

4. při přihlašování pomocí emailu byly družstvům zodpovězeny všechny dotazy a

získány soupisky členů všech týmů

5. letos se přihlásilo 12 družstev / 76 účastníků dle jmenného seznamu /

6. kapitánům přihlášených družstev byly zaslány podrobné propozice

7. za „rozpočet“ 4 500,- Kč byly zakoupeny kvalitní florbal.míčky a ceny-„ovocné talíře“,

kopie letáků, rozpisů ,tabulek a byli zajištěni 3 rozhodčí Čfbu

Vlastní turnaj : 7:30 - 7:50 „stavění“ 3 hřišť

7:50 - 8:00 nástup, prezentace, losování všech 12 družstev

8,15 - 10.50 utkání ve 3 základních skupinách „každý s každým“

2 x 10 min

10,50 - 12,15 utkání ve 3 skupinách o pořadí

2 x 10 min

12, 15 - 12,30 vyhlášení výsledků,

12,30 - 12,45 úklid hřišť, mantinelů a celkový úklid haly.

Výsledky : 1.FBC 15 min na holi /FTVS / 4. Motolští řeholníci /2.LF / 7.Vinohradský klan / 3.LF /

2. Džindra team /2.LF/ 5. 3.LF /3.LF/ 8. Vy /FF /

3. NaNaNa /MFF/ 6. Slimáci /FSV/ 9. FK Skorosenesešli / Př.f

Zpráva o úrazu : Malina Jan - FTVS – výron – ošetřen zdravotní službou a odvezen sanitkou na rentgen

do Vinohradské nemocnice

Vyúčtování : vyúčtování bude provedeno s hospodářkou SCUK 16 .5.2017

Poznámka : při losování se kapitáni sami domluvili, že skupina A se odehraje na 1. hřišti u vchodu

B na prostředním a C na zadním, nejvzdálenějším od vchodu, tak byla hřiště

provizorně označena, což se ukázalo jako logické, funkční a přehledné

Poděkování : vedení SCUK za opravu ozvučení haly, které po mnoha letech dobře funguje a

a personálu SCUK za dovezení mantinelů z nafukovačky a přípravu haly

Praha 15. 5. 2017 Jan Smrčka

organizátor florbalového turnaje RTD 2017

Seznam účastníků dle družstev a fakult - Rektorský sportovní den - florbal - 15. 5. 2017



Název týmu


č.

Příjmení

Jméno

fakulta










         1.

FBC 15 minut na holi

1.

Brtna

Matyáš

FTVS





2.

Šonský

Dominik

FTVS





3.

Šimek

Jan

FTVS





4.

Miščík

Lukáš

FTVS





5.

Smetana

Adam

FTVS





6.

Wagenknecht

Štěpán

FTVS










         2.

Tvaroh   1.LF

7.

Mencl

Martin

1.LF


        



8.

Vostěnák

Petr

1.LF





9.

Dvořák

Michal

1.LF





10.

Poch

Michal

1.LF





11.

Špaček

Petr

1.LF





12.

Ruckl

Kryštof

1.LF





13.

Kršnák

Adam

1.LF





14.

Katrák

Josef

1.LF





15.

Špišák

Filip

1.LF





16.

Kocurko

Matúš

1.LF










        3.

FBC Vinohradský klan

17.

Terč

Jan

3.LF


       



18.

Kolčava

Jan

3.LF





19.

Špíšek

Martin

3.LF





20.

Michna

Martin

3.LF





21.

Korkos

Silvestr

3.LF





22.

Roháček

Timotej

3.LF





21.

Šilhán

David

3.LF





22.

Laub

Josef

3.LF





23.

Šach

Pavel

3.LF










        4.

3.LF


21.

Švagr

Marek

3.LF





22.

Rezner

Jakub

3.LF





23.

Bursa

Patrik

3.LF





24.

Mašková

Adéla

3.LF





25.

Hrubá

Michaela

3.LF





26.

Fuksa

Jakub

3.LF










         5.

Nanana


27.

Novák

Michal

MFF





28.

Vávra

Jan

MFF


        



29.

Kalabis

Ivo

MFF





30.

Zimina

Maria

MFF





31.

Dupkala

Daniel

MFF





32.

Štefan

Zdeněk

MFF





33.

Poppr

Marián

MFF










         6.

FC Pondělí

34.

Dotlačil

Filip

FSV





35.

Birgus

Daniel

FHS





36.

Veselský

Matouš

FHS





37.

Branda

Pavel

FHS





38.

Macnerová

Kristýna

FSV





39.

Fedák

Pavel

FSV





40.

Bora

Daniel

FSV










         7.

Mladý pušky

41.

Horyna

Jan

MFF





42.

Koštejn

Jan

MFF





43.

Sipoš

Daniel

MFF





44.

Sobkuliak

Roman

MFF





45.

Drozdík

Tomáš

MFF





46.

Mačák

Adrián

MFF










         8..

FK Skorosenesešli

47.

Fejfar

Jakub

Pr.f.





48.

Hora

Michal

Pr.f.





49.

Malina

Jan

FTVS





50.

Marek

Jan

Pr.f.





51.

Mazánková

Zuzana

Pr.f.





52.

Mrtka

Michal

Pr.f.





53.

Sýkora

Vít

Pr.f.










        9.

Džindra team

54.

Horkel

Lukáš

1.LF





55.

Chudý

Jan

1.LF


      



56.

Kolísko

Jan

1.LF





57.

Dvořák

Pavel

1.LF





58.

Lukša

Jan

1.LF





59.

Tomaščinová

Adriana

1.LF










       10.

Slimáci


60.

Koptišová

Evelína

FSV





61.

Sýkora

Marek

FSV





62.

Slovák

Jan

FSV





63.

Ulrich

David

FSV





64.

Udržal

Jan

FSV





65.

Zacharuk

Pavel

FSV





66.

Masařík

Vojtěch

FSV










       11.

Motolští řeholníci

67.

Novák

Jakub

2.LF





68.

Špaček

Matěj

2.LF





69.

Kramperová

Adéla

2.LF





70.

Válková

Anna

2.LF





71.

Doležel

Jan

2.LF










12

VY


72.

Koubek

Přemysl

FF





73.

Pocar

Martin

FF





74.

Srnský

Karel

FF





75.

Slouka

Vojtěch

FF





76.

Holubová

Kateřina

FF












Poslední změna: 13. červen 2017 17:52 
Sdílet na:  
Váš názor
Kontakty

Univerzita Karlova v Praze

Ovocný trh 3–5

Praha 1, 116 36

Česká republika


Identifikátor datové schránky: piyj9b4

IČO: 00216208 

DIČ: CZ00216208



Jak k nám