Účast a výsledky

Celkový přehled účasti a výsledků v jednotlivých sportech:


Sport

Počet

Výsledky

AEROBIC

172

ATLETIKA

17

PĚTIBOJ:

1. Hunčovský Ondřej, FTVS

2. Doležal Jiří, FTVS

3. Fujda Michal, FTVS


ZALABÁKŮV DVOJBOJ:

1. Hunčovský Ondřej, FTVS

2.-3. Bendl Michal, FTVS

2.-3. Michal Broda, FTVS

AQUA - FITNES

24

BASKETBAL - STREETBAL

50/8 týmů

1. Velas, FTVS

2. Anter for MVP, 2.3. LF

3. Easy riders, 1.LF

CYKLISTIKA

10/55km

CYKLISTIKA A IN LINE BRUSLENÍ

30

15 cyklo

15 inline

FLORBAL

93/13 týmů

1. FTVSáci, FTVS

2. Piranha team, FF,FHS,FSV

3. Koskenkorvy, 1.LF

FOTBAL

184/23 týmů

1. Celtic THK, FSV

2. Motolští mistři , 2.LF

3. Chirurgové, 1.LF

GOLF

24

HCP 0 - 18:

1. Trnka Ondřej

2. Prokš Jan

3. Moucha Petr


HCP 18,1 - 36:

1. Šmejkal Přemysl

2. Mráz Josef

3. Hindls Richard


HCP 37 - 54:

1. Koňařík Marek

2. Šmejkal Přemysl

3. Páleník Jan

GOLF - začátečníci

19

LEZENÍ NA UMĚLÉ STĚNĚ

26

NORDIC WALKING

14

ORIENTAČNÍ BĚH

26

MUŽI:

1. Kučera Michal

2. Škoda Jakub

3. Tolar Václav


ŽENY:

1. Tolarová Soňa, FF

2. Linderová Eliška

3. Bucharová Eliška

PLAVÁNÍ

80

100 PZ ženy:

1. Trejbalová Kristýna, 3.LF

2. Pechková Alena, 3.LF

3. Koubová Lenka, PřF


100 PZ muži

1. Svatoň Karel, 3.LF

2. Pilař Pavel, MFF

3. Krška Vojtěch, 2.LF


50 ZZ ženy

1. Koubová Lenka, PřF

2. Pechková Alena, 3.LF

3. Czepiecová Miriam, PřF


50 ZZ muži

1. Illnar Richard, 3.LF

2. Pilař Pavel, MFF

3. Svatoň Karel, 3.LF


štafety účast +2 štafet

1. Tornáda - Svatoň, Illnar, Trejbalová, Pechková

2. Draci - Mocek, Pilař, Klaudisová, Kožíšková

POSILOVNA

27

RAFTING

25

STOLNÍ TENIS

19

1. Filip Michal, PedF

2. Chovanec Jakub, MFF

3. Bilanský Michal, MFF

TENIS

32

MUŽI:

1. Brabec Jiří, PřF

2. Peťura Jiří, PF

3. Medal Jakub, 2.LF


ŽENY:

1. Homolová Barbora, PF

2. Černá Karolína, PřF

3. Neumanová Nikola, PF

VOLEJBAL

150/21 týmů

1. Vítr z hor, MFF

2. Vestex, 3.LF, MFF

3. Cinko Manko, PřF

VOLNÉ PLAVÁNÍ

30

Sport. akt. ZDRAVOTNĚ POSTIŽENÍ

68

PODVODNÍ RUGBY

12

WOODKOPF

10

1. Frauenterka Karel, MFF

2. Maxa Oskar, MFF

3. Voříšek Jan, MFF

RUGBY

1

CELKEM

1143


Poslední změna: 18. únor 2015 15:00 
Sdílet na:  
Váš názor
Kontakty

Univerzita Karlova v Praze

Ovocný trh 3–5

Praha 1, 116 36

Česká republika


Identifikátor datové schránky: piyj9b4

IČO: 00216208 

DIČ: CZ00216208



Jak k nám