Basketbal 3 x 3 ****************************************************************************************** * Basketball 3 x 3 ****************************************************************************************** Basketbal 3 x3 Organizátor: Mgr. Jana Mullerová - Právnická fakulta Termín: středa 17. 5. 2017 Místo : Centrální hala SCUK Čas: 13:30 – 16:30 Basketbalového turnaje 3x3 se zúčastnilo 9 družstev, odhadem 45 studentů a studentek. Družstva byla smíšená, na hřišti vždy 1 žena. Účast fakult: 1.LF, 3.LF a PF – dvě družstva FHS, FF, PřF - jedno družstvo Součástí turnaje byla i střelecká soutěž za obloukem. Vítězem - oceněni byli dva muži a dv Kudrna Vojtěch (PF) a Lentyev Alexej (1.LF) , Vondrášková Terezie (PF) a Edita Herciková (3.LF). Basketbalový turnaj 3x3 – systém hry: 2 skupiny - každý s každým, semifinále ,o konečné po Každé družstvo odehrálo 6 utkání Konečné pořadí: 1. 1.LF - Gopníci 2. PF - Rychlý protiútok 3. FHS - James Harden 4. PF - Bicepse 5. PřF - Přírodní vědy 6. FHS a FF - Cirkus 7. 3.LF - Trojky 8. 1.LF - Kafíčka 9. 3.LF - Skálopevný Turnaj byl ve velmi dobrém sportovním duchu a všichni studentky a studenti si užili příjem sportovní odpoledne. Oceněna byla všechna družstva. Zpracovala Mgr. Jana Mullerová