Beachvoleyball ****************************************************************************************** * Beachvoleyball ****************************************************************************************** Mixový turnaj v beachvolejbale se díky krásnému počasí, pohodovým přihlášeným dvojicím a j výkonům velice vydařil. Škoda jen, že z důvodu odhlášení některých dvojic na poslední chví 9 smíšených párů místo 12ti. Nejpočetnější účast měla 1LF (3 dvojice), která si z turnaje odnesla i prví dvě místa. I t ocitlo v rukou mediků, tentokrát ze 2LF. Dále se zúčastnili dvojice z FSV, PedF, PřF a tak rektorátu. Přesvědčiví vítězové základních skupin Jiří Pařízek, Gabriela Lustigová (1LF) a Jonáš Cele Čermáková (1LF), se prosadili i v play-off a dokráčeli do finále. V něm byla úspěšnější dv Celerýn a Nikola Čermáková a zvítězila přesvědčivě 2:0. V souboji o třetí místo, které byl vyrovnané, se nakonec výhrou 2:1 bronzové medaile dočkali Jakub Slížek, Magdaléna Boháčová kteří udolali dvojici Andrej Kalanin, Veronika Hoppeová (opět 1LF). Všem zúčastněným děkuji za příjemnou atmosféru, bezproblémový průběh turnaje a krásné spor výkony. Markéta Kašparová Konečné pořadí: 1. Jonáš Celerýn, Nikola Čermáková 1LF 2. Jiří Pařízek, Gabriela Lustigová 1LF 3. Jakub Slížek, Magdaléna Boháčová 2LF