Basketbal 3 x 3 ****************************************************************************************** * ****************************************************************************************** Zpráva z RSD 2018 : Basketbal 3 x3 Organizátor: Mgr. Jana Müllerová - Právnická fakulta Termín: středa 16. 5. 2018 Místo : Centrální hala SCUK Čas: 13:30 – 15:30 Basketbalového turnaje 3x3 se zúčastnila 4 smíšená družstva, celkem 12 studentů a studente Účast fakult: 2. a 3.LF, FF, PF. Součástí turnaje byla i střelecká soutěž za obloukem. Vítězem - oceněn byl 1. muž a 1. žen Basketbalový turnaj 3x3 - systém hry: každý s každým. Každé družstvo odehrálo 3 utkání. Konečné pořadí: 1. 2. a 3.LF - Bulls 2. FF a 2.a 3. LF - Klára 3. FF - Porzingis 4. PF - PSK Turnaj byl ve velmi dobrém sportovním duchu a všichni studentky a studenti si užili příjem odpoledne. Oceněna byla všechna družstva. Na závěr si zahráli utkání 5na5 na celé hřiště. Ke zranění nedošlo. Poznámka: Letošní „historicky „ nejnižší účast (dříve až 12 družstev) byla, podle slov stu termínem zápočtových testů a zkoušek na fakultách. Zpracovala Mgr. Jana Müllerová