Fotbal ****************************************************************************************** * ****************************************************************************************** Turnaj v malé kopané v rámci RSD 16.5.2018 – hodnocení : Místo: fotbalové hřiště ve SCUK Hostivař (přírodní trávník). Počet zúčastněných týmú: 12 (zastoupeny fakulty UK – FSV, 1.LF, FTVS, MFF, PřF, 3.LF, PF a 90 hráčů). Průběh turnaje: Systém hry byl zvolen a rozlosován s ohledem na panující deštivé počasí a s tím spojená ri kluzkém povrchu – rychlejší varianta 4 skupin po 3, každý tým tak odehrál pouze 2 zápasy v Zápasy ve skupinách byly hrány na 15 minut hrubého času beze změny stran a dále do vyřazov postoupily 2 nejlepší týmy z každé skupiny, které vytvořily čtvrtfinálové dvojice. Vítězov semifinále a turnaj vyvrcholil finálovým utkáním a zápasem o 3.místo. Ve vyřazovací části 2x 10 minut hrubého času se změnou stran. Turnaj byl hrán v bojovné atmosféře a nasazení, přesto vesměs korektně bez větších konflik starali také asistenti KTV PF coby rozhodčí zápasů. Ač turnaj doprovázely časté dešťové př se jej dohrát až do konce a nejlepší 4 týmy se tak mohli radovat z ocenění ve formě sladko nápojů. Obě závěrečná utkání byla velmi vyrovnaná a dramatická. Všem týmům patří velké poděkování za účast v letošním ročníku turnaje, který se po většinu přátelské atmosféře a bez vážnějších zranění! Konečné pořadí turnaje: 1. REAL CARTOGRAFID (PřF) 2. HOMUNCULUS (1.LF) 3. FTVS (FTVS) 4. DĚLNÍCI OBJEKTIVNÍHO FOTBALU (FF) Výsledek finálového utkání: Real Cartografid vs. Homunculus 2 : 1 Výsledek utkání o 3. místo: FTVS vs. Dělníci objektivního fotbalu 3 : 2 penalty Zpracoval: Mgr. Radek Jenček, KTV PF, ředitel turnaje, 16.5.2018