Úvodní stránka

Vážení sportovní přátelé,


jako každým rokem se ke konci letního semestru koná pod záštitou rektora UK prof.MUDr.Tomáše Zimy, DrSc., MBA Rektorský sportovní den, který je příležitostí k setkání studentů pražských fakult UK nejen na sportovním poli. V den konání RSD je na UK zrušena výuka a studenti tak mohou celý den využít ke sportování v soutěžích nabízených jednotlivými organizátory z kateder a ústavů TV na fakultách UK. V minulých letech se RSD těšil velké pozornosti studentů, aktivně se ho zúčastnilo kolem 1500 studentů a velmi doufám, že tradice masové účasti zůstane zachována i pro letošní rok.


Kromě soutěží ve sportovních hrách (fotbal, volejbal, basketbal, softbal, florbal, tenis, stolní tenis,badminton,) se velkému zájmu zejména studentek vždy těší cvičení s hudbou a aqua fitness; pro příznivce sportů a pobytu v přírodě bude organizována cyklistika, inline brusle, nordic walking, orientační běh a kanoistický sjezd Sázavy. Realizovat se budou moci i příznivci fitness, hráči golfu i začátečníci - zájemci o tuto hru. Poprvé se letos odehraje turnaj v šachu – hře bytostně spojené s „Matfyzem“ a do programu byl rovněž zařazen Slackline festival pořádaný Studentskou unií na PřF.


Pro studenty se zdravotním postižením bude tradičně připraven program v podolské loděnici Regata (kanoistika, cyklistika, vyjížďka na motorových člunech a jachting na katamaranu, basketbal a posezení u táboráku).


Většina sportovních soutěží se bude konat ve Sportovním centru UK v Hostivaři, atletické soutěže proběhnou na FTVS ve Vokovicích, volejbal ve sportovním areálu MFF na Albertově a před Přírodovědeckou fakultou je plánován Slackline festival.


Zveme Vás srdečně k účasti v soutěžích RSD, který se bude konat ve středu 14.května 2014.


Za KTV MFF UK – pořadatele letošního ročníku

PaedDr. Stanislav Stehno, vedoucí katedry


Poslední změna: 18. únor 2015 16:16 
Sdílet na: Facebook Sdílet na: Twitter
Sdílet na:  
Váš názor
Kontakty

Univerzita Karlova

Ovocný trh 5

Praha 1, 116 36

Česká republika


Identifikátor datové schránky: piyj9b4

IČO: 00216208 

DIČ: CZ00216208Jak k nám