Slovo úvodem

Vážení příznivci pohybu a sportu,


rok 2024 je plný významných sportovních událostí. V létě se budou konat Olympijské hry v Paříži, v květnu v České republice bude probíhat Mistrovství světa v ledním hokeji a v úterý 14. 5. 2024 tradiční sportovní svátek Univerzity Karlovy – REKTORSKÝ SPORTOVNÍ DEN

V letošním roce byla organizací pověřena Katedra tělesné výchovy Filozofické fakulty UK. Ve spolupráci s kolegy jiných ústavů jsme pro vás připravili 28 pohybových aktivit v Praze a jejím blízkém okolí, 20 v Hradci Králové a 10 v Plzni.


Využijte širokou paletu pohybových a sportovních aktivit k poznání nového sportu/prostředí, porovnání svých dovedností a výkonů a také k neformálnímu setkání se svými spolužáky a kolegy. Neváhejte se přihlásit jednotlivě, postavit týmy a přijďte si aktivně odpočinout.

I v letošním roce v dopoledních hodinách budou spolu zápolit ve Sportovním centru v Hostivaři družstva děkanátů jednotlivých fakult. Přijďte je podpořit! Zápolit budou v netradičních sportovních disciplínách: orientační běh, skok do dálky, hod medicinbalem a přesun týmu.


Srdečně se na všechny těšíme!


Za celý organizační tým KTV FF UK


Vedoucí KTV FF UK

Mgr. Věra Hrazdírová
Váš názor
Kontakty

Univerzita Karlova

Ovocný trh 5

Praha 1, 116 36

Česká republika


Identifikátor datové schránky: piyj9b4

IČO: 00216208 

DIČ: CZ00216208Jak k nám