Slovo úvodem


Vážení sportovní přátelé,


opět po roce se pro všechny zájemce ze strany studentů, zaměstnanců fakult a pracovníků rektorátu UK otevírá možnost aktivní účastni na dalším ročníku rektorského sportovního dne, jehož termín konání je stanoven na 10. 5. 2023. Srdečně tedy zveme všechny k aktivní účasti na tomto sportovním svátku Karlovy Univerzity. Přijďte si zasportovat, neformálně potkat kamarády a zažít opravdové sportovní zápolení.


V letošním roce byl organizací pověřen Ústav tělesné výchovy 1. LF UK, který pro účastníky připravil do nabídky více než 25 sportovních aktivit. Neváhejte této nabídky využít, oslovte spolužáky, postavte týmy do turnajů v kolektivních sportech, přihlaste se na individuální závody a přijďte zažít radostný pocit z aktivního pohybu. Mezi tradiční turnaje v kopané, volejbalu, basketbalu či florbalu je zařazeno i několik zajímavých netradičních akcí jako je například jízda na seakajacích, soutěž v kanjamu, fitness aktivity, aqua aerobic  nebo šachový turnaj.


V letošním roce je do programu navíc zařazena poprvé i soutěž reprezentačních družstev jednotlivých fakult, které mají výuku TV a sportu zařazenou ve svých studijních programech. Budete tedy moci jako diváci a fandové vidět v akci své oblíbené pedagogy včetně vrcholných představitelů Vašich fakult.


Navíc pro Vás bude na horní terase centrální haly připraveno občerstvení.


Těšíme se na viděnou!


Za celý organizační tým Ústavu tělesné výchovy 1. LF UK

Paed.Dr. Josef Marcoň


Poslední změna: 4. březen 2024 14:21 
Sdílet na: Facebook Sdílet na: Twitter
Sdílet na:  
Váš názor
Kontakty

Univerzita Karlova

Ovocný trh 5

Praha 1, 116 36

Česká republika


Identifikátor datové schránky: piyj9b4

IČO: 00216208 

DIČ: CZ00216208Jak k nám