Úvodní stránka (2017)


REKTORSKÝ SPORTOVNÍ DEN 2017

17. KVĚTNA


Vážení kolegové, členové akademické obce, milí studenti a sportovní nadšenci!

Stalo se milou tradicí, že jeden den v roce je vyhrazen k setkání všech sportovních nadšenců naší milované a i ve světě uznávané Univerzity Karlovy. Jeden den v roce se mohou setkat při sportovním klání nejen studenti ale i akademičtí pracovníci.

V letošním roce byl pověřen hlavním koordinátorem této největší sportovně - společenské akce Ústav tělesné výchovy 2. lékařské fakulty. Je dobře, že sport a tělesná výchova mají stále své místo v rámci výuky na vysokých školách. A nejen na lékařských fakultách. Vždyť právě pohyb a sportovní aktivity ve všech možných formách a úrovních jsou jedním se základních prvků léčby nejen v rámci prevence, ale i v rámci poúrazové léčby, rehabilitace a samozřejmě jedním z hlavních faktorů v rámci boje proti civilizačním chorobám. Pokusíme se, ve spolupráci s kolegy z kateder a ústavů tělesné výchovy ostatních fakult UK, připravit pro vás nezapomenutelný den spojený s pohybem, přátelským měřením sil a milými setkáními. Kromě mnoha rozličných sportovních aktivit od sportovních her, aerobních forem, atletických či plaveckých disciplin, vodáckého či cyklistického výjezdu vás čeká také zajímavý kulturní program.

Jeden den v roce máte možnost se setkat společně s ostatními studenty a zaměstnanci Univerzity Karlovy a odpočinout si od náročných studijních či pracovních povinností. Zkuste si odpočinout aktivně a strávit společně příjemný den naplněný sportem a přátelskou atmosférou. Přijďte si ten jeden den společně užít.
Poslední změna: 26. leden 2018 11:43 
Sdílet na: Facebook Sdílet na: Twitter
Sdílet na:  
Váš názor
Kontakty

Univerzita Karlova

Ovocný trh 5

Praha 1, 116 36

Česká republika


Identifikátor datové schránky: piyj9b4

IČO: 00216208 

DIČ: CZ00216208Jak k nám