Úvodní stránka

Vážení sportovní přátelé,


ve středu 16.5. proběhne v rámci Univerzity Karlovy Rektorský sportovní den s letopočtem 2012. Letos plánované turnaje jednotlivých sportovních disciplín, stejně jako ostatní individuální pohybové aktivity, mají již tradiční postavení v programu této významné akademické sportovní události. Z nevšedních sportovních disciplín je pro letošek přichystána prezentace woodkopfu, který vás přesvědčí o tom, že lze hrát skutečně hlavou a dvě ukázková utkání - klasického rugby a jeho podvodní alternativy. V pestře poskládaném programu nebude tedy jistě pro žádného ze zájemců problém, vybrat si pohybovou aktivitu přesně podle svých představ!


Organizace RSD 2012 se s potěšením ujala Katedra tělesné výchovy Právnické fakulty Univerzity Karlovy. Pevně věříme, že i tentokrát ožijí sportoviště v duchu fair play, radosti z pohybu a naplnění kalokagathie - proslulého antického, později coubertinovského hesla : „Ve zdravém těle zdravý duch!“.


Ať už se rozhodnete aktivně účastnit kteréhokoli sportu nebo přijdete jako diváci povzbudit své kamarády, přejeme vám krásné sportovní zážitky, všem sportovcům pak co nejlepší výsledky podpořené dobrým pocitem ze hry a aktivního pohybu.


Poděkování patří všem spřízněným fakultám UK, které se pravidelně podílejí na složení mozaiky programu RSD jednotlivými dílčími disciplínami.


Na viděnou se všemi aktéry letošního Rektorského sportovního dne se za KTV PF těší


Mgr. Růžena Kosová

vedoucí Katedry tělesné výchovy

Právnické fakulty UK


Poslední změna: 18. únor 2015 14:58 
Sdílet na: Facebook Sdílet na: Twitter
Sdílet na:  
Váš názor
Kontakty

Univerzita Karlova

Ovocný trh 5

Praha 1, 116 36

Česká republika


Identifikátor datové schránky: piyj9b4

IČO: 00216208 

DIČ: CZ00216208Jak k nám