Slovo úvodem


Vážení sportovní příznivci – milí studenti a kolegové,

opět se blíží tradiční sportem nabitá akce letního semestru, blíží se Rektorský sportovní den Univerzity Karlovy! Letos připadá na úterý 14.5.2019. Proto opusťte na jeden den přednáškové sály, laboratoře, kanceláře, studovny, vezměte své kolegy, spolužáky, kamarády a přijďte si zasportovat. Dejte dohromady tým a zúčastněte se některého z kolektivních sportů, vezměte partnera/partnerku a přijďte si ve dvojici užít badminton, kanjam, letní biatlon nebo jakoukoliv další aktivitu z nabídky sportů. Také si jednoduše můžete přijít vyladit fyzickou kondici a potrápit své tělo jako jednotlivec ve fitness aktivitách.


V nabídce je pro vás letos připraveno 34 různých sportovních a pohybových aktivit. Věříme, že si každý vybere, ať už jde o vášnivé výkonnostní sportovce nebo rekreační a občasné zájemce o sport. Neváhejte využít možnosti vyzkoušet si pohybové aktivity, které vás doposud míjely nebo strávit den sportem, kterému se věnujete. Tou správnou cílovou páskou je pro nás především radostný prožitek z aktivního pohybu a příjemně strávený čas ve společnosti přátel a sportu.


Novinkou letošního roku je hokej, studentský survival (běh s plněním úkolů na stanovištích, odlehčená forma závodů typu Spartan Race) a frisbee. Mnohé určitě zaujme i atraktivní nabídka vyzkoušet si střelbu z laserových pušek, buď v rámci letního biatlonu, nebo samostatně jako střelbu.


Díky našemu sponzorovi, kterým je Sportobchod.cz si můžete zdarma zapůjčit a vyzkoušet koloběžky nebo si zahrát s nejnovějšími modely tenisových raket. Svůj nafukovací stan bude mít Sportobchod v areálu Sportovního centra v blízkosti atletického oválu. A protože po pořádném výkonu vyhládne a sportovce nezřídka přepadne žízeň nebo je prostě potřeba rozebrat své výkony či společensky chvíli posedět u něčeho dobrého, bude zajištěno po celý den v areálu SCUK občerstvení (ochoz s terasou u východu na venkovní hřiště). Náladu pozvednou a společenskou atmosféru podpoří studentské kapely (opět v areálu SCUK v blízkosti občerstvení).


Srdečně tedy zveme všechny studenty, zaměstnance, absolventy k aktivní účasti, těšíme se na vás. Sportu na UK zdar!

Za kolektiv organizátorů – katedra TV Přírodovědecké fakulty


Poslední změna: 14. březen 2022 18:18 
Sdílet na: Facebook Sdílet na: Twitter
Sdílet na:  
Váš názor
Kontakty

Univerzita Karlova

Ovocný trh 5

Praha 1, 116 36

Česká republika


Identifikátor datové schránky: piyj9b4

IČO: 00216208 

DIČ: CZ00216208Jak k nám