• Program RSD

Program RSD

Praha

Florbal

7:30

SCUK Hostivař

Sjezd Sázavy

7:45

Hlavní nádraží

Splutí Vltavy

7:49

Hlavní nádraží

Turistika

8:00

Hlavní nádraží

Volejbal

8:00

Albertov

Softbal

8:30

SCUK Hostivař

Squash

8:30

Squashpark Cibulka

Stolní tenis

8:30

SCUK Hostivař

Beachvolejbal

8:45

Hamr Záběhlice

Badminton

8:50

Hamr Štěrboholy

Aerobik / Body & Mind

9:00

SCUK Hostivař

Lezení na umělé stěně

9:00

stěna Holešovice

Tenis

9:00

SCUK Hostivař

Z Trojky na Petřín

9:00

parkovište u 3.LF

Cyklistika

9:15

SCUK Hostivař

Seakayak

9:15

Nová Rabyně / Slapy

Fotbal

9:30

SCUK Hostivař

Nordic walking

10:00

SCUK Hostivař

Plavání

10:00

SCUK Hostivař

Šachy

10:00

SCUK Hostivař

Veslování

10:00

Veslařský klub Smíchov

Z Trojky na Petřín

10:00

parkovište u 3.LF

Z Trojky na Petřín

11:00

parkovište u 3.LF

Paddleboarding

11:00

Bráník - ulice U Kempinku

Posilovna

11:00

SCUK Hostivař

Aqua fitness

12:30

SCUK Hostivař

Orientační běh

12:00

Folimanka

Biatlon - letní modifikace

12:00

SCUK Hostivař

Golf - začátečníci

12:20

Golf Hodkovičky

Basketbal - 3x3

13:00

SCUK Hostivař

Golf

13:00

Golf Hodkovičky

Kanjam

14:00

SCUK Hostivař

Atletika

15:00

SCUK Hostivař

Frisbee ultimate

15:30

SCUK Hostivař


Hradec Králové

Beachvolejbal

9:00

TJ Slavia, beach

Běh na Chvojno

9:00

zastávka MHD Nový Hradec Králové

Florbal

9:00

TJ Slavia, hala

Golf

9:00

Golfové hřiště „Roudnička“

Petanque

9:00

TJ Slavie - venkovní hřiště

Nohejbal

9:15

TJ Slavia - venkovní antukové hřiště

Ringo

9:15

TJ Slavia, venkovní hřiště, antuka

Taebo

9:30

TJ Slavie, hala

Volejbal

9:30

TJ Slavia, vnitřní hřiště

Kinball

10:00

TJ Slavia, vnitřní hřiště

Body forming

10:00

TJ Slavie, hala

Streetball

10:00

TJ Slavie, vnitřní hřiště

Kroket

10:30

TJ Slavie - venkovní hřiště

Zumba

10:30

TJ Slavie, hala

Dobývání Mepharedu

12:45

Farmaceutická fakulta - vestibul


Plzeň

Volejbal

7:45

Velká tělocvična na Bolevecké

Futsal

8:00

SH Lokomotiva Plzeň (hala 3)

Tenis

8:45

TK SLAVIA Plzeň

Turistický pochod

9:00

Konečná stanice tram. č.4 na Košutce

Florbal

10:00

SH Lokomotiva Plzeň (hala 3)

Aerobic

11:00

Velká tělocvična na Bolevecké

Plavání

12:30

Bazén na Slovanech

Jóga

12:30

Malá tělocvična na Bolevecké

Beach volejbal

13:00

Sportovní areál Lokomotiva Plzeň

Basketbal

14:00

Velká tělocvična na Bolevecké



Poslední změna: 9. květen 2022 11:51 
Sdílet na:  
Váš názor
Kontakty

Univerzita Karlova

Ovocný trh 5

Praha 1, 116 36

Česká republika


Identifikátor datové schránky: piyj9b4

IČO: 00216208 

DIČ: CZ00216208



Jak k nám