Plavání

Rektorský den 16.5.2018

Výsledky plavání:



100 m PZ ženy


Pořadí Jméno a příjmení Fakulta Čas

1 Lenčéšová Eliška 2. LF 01:17,0

2 Šťastná Tereza 3. LF 01:20,0

3 Šrámková Jitka 3. LF 01:25,1

4 Hollá Zuzana PřF 01:27,0

5 Němečková Barbora 3. LF 01:30,6

6 Ničová Klára PřF 01:40,0

7 Randová Nela PřF 01:40,1

8 Rehbergerová Markéta PřF 01:42,6



100 m PZ muži


Pořadí Jméno a příjmení Fakulta Čas

1 Landsmann Jiří PedF 01:07,0

2 Lukas Pavlov PřF 01:12,2

3 Obšívač Matěj 3. LF 01:13,0

4 Raška Martin MFF 01:16,0

5 Faigl Petr PřF 01:24,0

6 Podrábský Jakub PřF 01:26,2

7 Kopp Šimon 1. LF 01:32,5

8 Spitzkopf David MFF 01:34,9

9 Bauer Karel MFF 01:35,0

10 Ludvík Jüthner PřF 02:01,5

11 Koloušek Petr PřF 02:15,0



50 m závod zdatnosti ženy


Pořadí Jméno a příjmení Fakulta Čas

1 Lenčéšová Eliška 2. LF 00:40,4

2 Šťasná Tereza 3. LF 00:41,0

3 Šrámková Jitka 3. LF 00:45,0

4 Němečková Barbora 3. LF 00:48,0

5 Hollá Zuzana PřF 00:51,0

6 Ničová Klára PřF 00:52,0

7-8 Rehbergerová Markéta PřF 00:55,0

7-8 Králová Kateřina PřF 00:55,0

9 Randová Nela PřF 00:58,0

10 Löfflerová Zuzana PřF 00:59,0

11 Juhásová Simona PřF 00:59,1

12 Horová Tereza PřF 01:03,0

13 Mavrogem Josefina PřF 01:03,6

14 Kosíková Barbora PřF 01:10,0

15 Weyrová Dominika PřF 01:10,6

16 Rychlá Anna PřF 01:15,0

17 Hofmannová Adéla PřF 01:20,3

18 Svobodová Eva PřF 01:23,5

19 Veľasová Adriana PřF 01:31,0



50 m závod zdatnosti muži


Pořadí Jméno a příjmení Fakulta Čas

1 Obšívač Matěj 3. LF 00:36,0

2 Landsmann Jiří PedF 00:38,0

3 Raška Martin MFF 00:40,0

4 Podrábský Jakub PřF 00:45,7

5 Vinš Karel PřF 00:46,0

6 Faigl Petr PřF 00:47,6

7 Bauer Karel MFF 00:47,9

8 Spitzkopf David MFF 00:50,0

9 Kapp Šimon 1. LF 00:52,5

10 Weiner Adam ??? 00:56,0

11-13 Cmunt Denis PřF 00:59,0

11-13 Trümmel Jakub PřF 00:59,0

11-13 Pohan Tomáš PřF 00:59,0

14 Skládal Lukáš PřF 01:01,0

15 Kolitsch Rudolf PřF 01:01,8

16 Fait Václav PřF 01:03,3

17 Mazur Jakub PřF 01:04,0

18 Kamanec Jáchym PřF 01:07,5

19 Rusnák Samo PřF 01:08,0

20 Čevela Štěpán PřF 01:08,3

21 Jonáš Miroslav PřF 01:16,0

22 Zemánek Jan PřF 01:21,0

23 Melenovský Jakub PřF 01:21,4



Štafetový trojboj (míče, desky, trička)


Pořadí Název Míče Pořadí Desky Pořadí Trička Pořadí Součet Fakulta

1 Kvěťátka 01:20,0 1 01:17,0 1 01:37,0 1 3 2.+3. LF

2 Název družstva 01:30,0 3 01:26,0 2 01:56,0 3 8 ???

3-4 Vítězný tým 01:32,0 4 01:42,0 6 01:58,0 4 14 PřF

3-4 Fešandy 01:35,6 6 01:37,7 3 02:06,9 5 14 PřF

5-6 Potápky 01:25,0 2 01:50,0 12 01:46,0 2 16 PřF+3. LF

5-6 BSJR 01:33,0 5 01:41,0 5 02:10,0 6 16 MFF+PřF

7-8 Žahavci 01:42,0 8 01:46,0 9,5 02:14,0 7 24,5 ???

7-8 Chaluhy 01:41,0 7 01:46,0 9,5 02:15,0 8 24,5 PřF

9 Utopenci 01:45,1 11 01:38,5 4 02:26,5 12 27 PřF

10 Nerozhodní 01:43,6 10 01:49,3 11 02:19,0 9 30 ???

11-12 Brigádníci 01:43,0 9 01:54,0 13 02:20,0 10 32 ???

11-12 Tým Kraken 01:47,3 12 01:44,4 7 02:43,9 13 32 ???

13 Poslední 01:50,5 14 01:44,6 8 02:20,6 11 33 ???

14 Zkumavky 01:47,9 13 01:57,4 14 03:00,2 14 41 ???



Plaveckých závodů se zúčastnilo 60 studentů z PřF, 1. LF, 2. a 3. LF, MFF a PedF. Hladký průběh soutěží zajišťovalo 15 rozhodčích. Příjemná atmosféra byla zakončena vyhlášením výsledků a předáním hodnotných cen.


Mgr. Zdenka Polová (PřF UK)



Poslední změna: 22. květen 2018 04:28 
Sdílet na:  
Váš názor
Kontakty

Univerzita Karlova

Ovocný trh 5

Praha 1, 116 36

Česká republika


Identifikátor datové schránky: piyj9b4

IČO: 00216208 

DIČ: CZ00216208



Jak k nám