Vyhodnocení Hradec KrálovéRektorský sportovní den – zima, kolektivní duch a radost z pohybu


Dne 14. 5. 2019 proběhl další ročník Rektorského sportovního dne na Univerzitě Karlově.


Ani celodenní nepříznivá prognóza počasí neodradila na sto akademických pracovníků a studentů Univerzity Karlovy od účasti na Rektorském sportovním dni. V dopoledním studeném počasí s teplotami okolo 10 stupňů nad nulou se utkali v disciplínách jako je plážový volejbal, ringo, pétangue, kroket, nohejbal, Zumba, bodyforming, Taebo, florbal a volejbal. Účastníci dále měli šanci vyzkoušet si 500 metrů na veslařském trenažéru. Zde nás svou návštěvou poctil bývalý ministr zdravotnictví Leoš Heger, s jehož podporou se nám, jak pevně doufám, povede i v Hadci Králové zavést univerzitní veslařské klání, jako je tomu například v Londýně.


U příležitosti oslav 50. výročí vzniku Farmaceutické fakulty UK byl odpolední program poprvé realizován v nádherných prostorách nové budovy kampusu Univerzity Karlovy v Hradci Králové. Teambuildingová hra „Dobývání Mepharedu“ byla napínavá až do posledních okamžiků. Týmy musely zdolat 16 záludných disciplín, které prověřily jejich sílu, koordinaci, logiku, trpělivost i paměť. Všem 9 týmům se nakonec povedlo Mephared dobýt.


Koordinace a přípravy celého dne se úspěšně zhostila Katedra tělesné výchovy, která je v Hradci Králové jediným společným pracovištěm obou hradeckých fakult. Katedra tímto děkuje studentům SČSF za jejich pomoc při realizaci hry dobývání Mepharedu.


Rektorský sportovní den není jenom o sportování, ale také o radosti z pohybu a hlavně o vzájemných setkáních. Tímto bychom rádi poděkovali všem příchozím za jejich účast.

Poslední změna: 16. květen 2019 18:43 
Sdílet na: Facebook Sdílet na: Twitter
Sdílet na:  
Váš názor
Kontakty

Univerzita Karlova

Ovocný trh 5

Praha 1, 116 36

Česká republika


Identifikátor datové schránky: piyj9b4

IČO: 00216208 

DIČ: CZ00216208Jak k nám